Apie mus

Prekės ženklo „Linensheep” istorija prasidėjo prieš aštuoniolika metų. Tiesa, tuomet apie tai, kad jis gims, koks bus, ką reikš aš nė negalvojau. Tiesiog pajutau norą kurti. Kurti ką nors gražaus ir jaukaus. Žinoma, ne kam nors kitam, o savo dukrytei Laurynai. Populiariame žurnale radau informaciją apie konkursą tėveliams, kuriantiems drabužius vaikams. Dvimetė Lauryna su didžiuliu entuziasmu pasipuošė mano pasiūta linine suknute bei skrybėlaite – tokia buvo mano pradžią! Drabužėliai šeimai, giminių ir draugų vaikams, pirmoji kolekcija mados teatro, kurį lankė dukra, nariams… Darbai tobulėjo, žinių daugėjo, atsirado nuolatinių klientų, verslo partnerių. Po truputį veikla plėtėsi. „Linensheep“ gaminiai ėmė keliauti į Skandinaviją, Japoniją, JAV. Sulaukiau vis daugiau kvietimų savo kūrybą pristatyti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Dabar 2012 – ais sukurtas prekės ženklas – mūsų šeimos verslo simbolis. Mano sūnus Augustinas ir dukra Lauryna dabar jau yra mano verslo partneriai. Džiaugiuosi, jog jie domisi ne tik mada, bet ir audiniais, technologijomis, naujausiomis tendencijomis.

Nuo pirmųjų kūrinių pristatymo praėjo daug laiko. Pasikeitė mados, pomėgiai, klientų poreikiai. Išliko pagrindiniai dalykai – audiniai ir darbo kokybė. Kūrėme ir kursime iš lino bei vilnos. Ir visada stengsimės pasiekti šioje srityje tobulumo. Pavyzdžiui, tiek lietuvišką, tiek itališką liną apdorojame taip, kad po skalbimo audinio spalva bei forma nepakistų.

Mums iš tiesų svarbu tai, ką darome. Ir drąsiai galiu pasakyti – kiekvienas „Linensheep“ drabužis – mylimas, glostomas ir išlydimas su geriausiais linkėjimais!

Daiva Tamošaitienė

Audiniai – aukščiausios kokybės vilna ir linas
Audinių kilmė – Italija ir Lietuva
Dizainas – Daiva Tamošaitienė
Prekės ženklas – „Linensheep”