Privatumo politika

MB LINEN LT Privatumo politika.
Informacija atnaujinta: 2023.10.15

Šioje privatumo politikoje aprašoma, kaip MB LINEN LT ("Svetainė", "mes", arba "mūsų") renka, naudoja ir atskleidžia jūsų asmeninę informaciją, kai lankotės, naudojatės mūsų paslaugomis ar perkate iš https://www.linensheep.lt (.com)(„Svetainė“) arba kitaip su mumis susisiekti (bendrai – „Paslaugos“). Šioje privatumo politikoje „jūs“ ir „jūsų“ reiškia jus kaip Paslaugų naudotoją, nesvarbu, ar esate klientas, svetainės lankytojas ar kitas asmuo, kurio informaciją surinkome vadovaudamiesi šia privatumo politika.

Prašome atidžiai perskaityti šią Privatumo politiką. Naudodamiesi bet kuria iš Paslaugų ir jas naudodami sutinkate su jūsų informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kaip aprašyta šioje privatumo politikoje. Jei nesutinkate su šia privatumo politika, nesinaudokite ir nesinaudokite jokiomis Paslaugomis.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Retkarčiais galime atnaujinti šią privatumo politiką, įskaitant siekdami atspindėti mūsų praktikos pokyčius arba dėl kitų veiklos, teisinių ar reguliavimo priežasčių. Svetainėje paskelbsime pataisytą Privatumo politiką, atnaujinsime datą „Paskutinį kartą atnaujinta“ ir imsimės kitų veiksmų, kurių reikalaujama pagal galiojančius įstatymus.

Kaip mes renkame ir naudojame jūsų asmeninę informaciją

Siekdami teikti Paslaugas renkame ir per pastaruosius 12 mėnesių rinkome asmeninę informaciją apie jus iš įvairių šaltinių, kaip nurodyta toliau. Informacija, kurią renkame ir naudojame, skiriasi priklausomai nuo to, kaip su mumis bendraujate.

Be toliau nurodytų konkrečių naudojimo būdų, mes galime naudoti informaciją, kurią renkame apie jus, norėdami su jumis bendrauti, teikti Paslaugas, laikytis visų taikomų teisinių įsipareigojimų, vykdyti visas taikomas paslaugų teikimo sąlygas ir apsaugoti ar ginti Paslaugas, mūsų teises ir mūsų vartotojų ar kitų teises.

Kokią asmeninę informaciją renkame

Asmeninės informacijos, kurią gauname apie jus, tipai priklauso nuo to, kaip sąveikaujate su mūsų svetaine ir naudojatės mūsų paslaugomis. Kai vartojame terminą „asmeninė informacija“, turime omenyje informaciją, kuri identifikuoja, yra susijusi, apibūdina arba gali būti su jumis susijusi. Tolesniuose skyriuose aprašomos renkamos asmeninės informacijos kategorijos ir konkretūs tipai.

Informacija, kurią renkame tiesiai iš jūsų

Informacija, kurią tiesiogiai pateikiate mums naudodamiesi mūsų paslaugomis, gali būti:

- Pagrindinė kontaktinė informacija, įskaitant jūsų vardą, adresą, telefono numerį, el.
- Užsakymo informacija, įskaitant jūsų vardą, pavardę, atsiskaitymo adresą, pristatymo adresą, mokėjimo patvirtinimą, el. pašto adresą, telefono numerį.
- Paskyros informacija, įskaitant vartotojo vardą, slaptažodį, saugos klausimus.
- Apsipirkimo informacija, įskaitant prekes, kurias peržiūrite, įdėjote į krepšelį arba įtraukėte į pageidavimų sąrašą.
- Informacija apie klientų aptarnavimą, įskaitant informaciją, kurią pasirenkate įtraukti bendraudami su mumis, pavyzdžiui, kai siunčiate pranešimą per Paslaugas.

Kai kurioms Paslaugų funkcijoms gali reikėti tiesiogiai pateikti tam tikrą informaciją apie save. Galite nuspręsti nepateikti šios informacijos, tačiau tai padarę galite neleisti naudotis šiomis funkcijomis arba jas pasiekti.


Informacija, kurią renkame naudodami slapukus

Taip pat automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų sąveiką su Paslaugomis („Naudojimo duomenys“). Norėdami tai padaryti, galime naudoti slapukus, pikselius ir panašias technologijas („Slapukai“). Naudojimo duomenys gali apimti informaciją apie tai, kaip pasiekiate ir naudojate mūsų svetainę bei paskyrą, įskaitant informaciją apie įrenginį, naršyklės informaciją, informaciją apie jūsų tinklo ryšį, jūsų IP adresą ir kitą informaciją, susijusią su jūsų sąveika su Paslaugomis.

Informacija, kurią gauname iš trečiųjų šalių

Galiausiai informacijos apie jus galime gauti iš trečiųjų šalių, įskaitant pardavėjus ir paslaugų teikėjus, kurie gali rinkti informaciją mūsų vardu, pavyzdžiui:

– Įmonės, palaikančios mūsų svetainę ir paslaugas, pvz., Shopify.
- Mūsų mokėjimų tvarkytojai, kurie renka mokėjimo informaciją (pvz., banko sąskaitos, kredito ar debeto kortelės informaciją, atsiskaitymo adresą), kad apdorotų jūsų mokėjimą, kad įvykdytų jūsų užsakymus ir suteiktų jums pageidaujamus produktus ar paslaugas, kad galėtų atlikti mūsų sutartis su jumis.
- Kai lankotės mūsų svetainėje, atidarote arba spustelėsite el. laiškus, kuriuos jums siunčiame, arba sąveikaujate su mūsų paslaugomis ar reklama, mes arba trečiosios šalys, su kuriomis dirbame, galime automatiškai rinkti tam tikrą informaciją naudodami internetines sekimo technologijas, tokias kaip pikseliai, žiniatinklio švyturiai, programinė įranga. kūrėjų rinkinius, trečiųjų šalių bibliotekas ir slapukus.

Bet kokia informacija, kurią gauname iš trečiųjų šalių, bus tvarkoma pagal šią privatumo politiką. Mes nesame atsakingi ir neatsakome už informacijos, kurią mums pateikė trečiosios šalys, tikslumą ir neatsakome už trečiųjų šalių politiką ar praktiką. Daugiau informacijos rasite toliau esančiame skyriuje Trečiųjų šalių svetainės ir nuorodos.

Kaip mes naudojame jūsų asmeninę informaciją

- Produktų ir paslaugų teikimas. Mes naudojame jūsų asmeninę informaciją teikdami jums Paslaugas, kad galėtume vykdyti su jumis sudarytą sutartį, įskaitant jūsų mokėjimų apdorojimą, užsakymų vykdymą, su jūsų sąskaita, pirkimais, grąžinimais, mainais ar kitomis operacijomis susijusius pranešimus siųsti, sukurti, prižiūrėti ir kitaip tvarkyti savo paskyrą, organizuoti siuntimą, palengvinti bet kokį grąžinimą ir keitimą bei sudaryti sąlygas skelbti atsiliepimus.
- Rinkodara ir reklama. Mes naudojame jūsų asmeninę informaciją rinkodaros ir reklamos tikslais, pvz., rinkodaros, reklamos ir reklaminiams pranešimams siųsti el. paštu, teksto žinutėmis ar paštu ir rodyti produktų ar paslaugų reklamas. Tai gali apimti jūsų asmeninės informacijos naudojimą siekiant geriau pritaikyti Paslaugas ir reklamą mūsų svetainėje ir kitose svetainėse.
- Saugumas ir sukčiavimo prevencija. Naudojame jūsų asmeninę informaciją, kad aptiktume, ištirtume arba imtume veiksmų dėl galimos nesąžiningos, neteisėtos ar kenkėjiškos veiklos. Jei pasirenkate naudotis Paslaugomis ir užregistruoti paskyrą, esate atsakingi už savo paskyros kredencialų saugumą. Labai rekomenduojame su niekuo nesidalyti savo vartotojo vardu, slaptažodžiu ar kita prieigos informacija. Jei manote, kad jūsų paskyra buvo pažeista, nedelsdami susisiekite su mumis.
- Bendrauju su tavimi. Mes naudojame jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume teikti jums klientų aptarnavimą ir tobulinti savo paslaugas. Tai atitinka mūsų teisėtus interesus, kad galėtume reaguoti į jus, teikti jums veiksmingas paslaugas ir palaikyti verslo santykius su jumis.

Slapukai

Kaip ir daugelis svetainių, savo svetainėje naudojame slapukus. Norėdami gauti konkrečios informacijos apie mūsų naudojamus slapukus, susijusius su mūsų parduotuvės maitinimu su Shopify, žr. https://www.shopify.com/legal/cookies. Naudojame slapukus siekdami patobulinti ir tobulinti savo Svetainę ir Paslaugas (įskaitant prisiminti jūsų veiksmus ir nuostatas), vykdyti analizę ir geriau suprasti vartotojų sąveiką su Paslaugomis (dėl mūsų teisėtų interesų administruoti, tobulinti ir optimizuoti Paslaugas). Taip pat galime leisti trečiosioms šalims ir paslaugų teikėjams mūsų svetainėje naudoti slapukus, kad galėtume geriau pritaikyti paslaugas, produktus ir reklamą mūsų svetainėje ir kitose svetainėse.

Daugelis naršyklių automatiškai priima slapukus pagal numatytuosius nustatymus, tačiau galite pasirinkti naršyklę pašalinti arba atmesti slapukus naudodami naršyklės valdiklius. Atminkite, kad slapukų pašalinimas arba blokavimas gali neigiamai paveikti jūsų vartotojo patirtį ir dėl to kai kurios Paslaugos, įskaitant tam tikras funkcijas ir bendrąsias funkcijas, gali netinkamai veikti arba nebebūti pasiekiamos. Be to, slapukų blokavimas gali visiškai netrukdyti dalytis informacija su trečiosiomis šalimis, pvz., mūsų reklamos partneriais.

Kaip atskleidžiame asmeninę informaciją

Tam tikromis aplinkybėmis galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją trečiosioms šalims teisėtais tikslais pagal šią privatumo politiką. Tokios aplinkybės gali būti:

- Su pardavėjais ar kitomis trečiosiomis šalimis, kurios teikia paslaugas mūsų vardu (pvz., IT valdymas, mokėjimų apdorojimas, duomenų analizė, klientų aptarnavimas, saugykla debesyje, įvykdymas ir pristatymas).
– Su verslo ir rinkodaros partneriais, įskaitant „Shopify“, kad jums teiktų paslaugas ir reklamuotųsi. Mūsų verslo ir rinkodaros partneriai naudos jūsų informaciją vadovaudamiesi savo privatumo pranešimais.
- Kai nurodote, prašote ar kitaip sutinkate, kad mes atskleistume tam tikrą informaciją trečiosioms šalims, pvz., siųsdami jums produktus arba naudodami socialinės žiniasklaidos valdiklius ar prisijungimo integracijas, su jūsų sutikimu.
- Su mūsų filialais ar kitais mūsų įmonių grupės nariais, siekdami teisėtų interesų vykdyti sėkmingą verslą.
– Vykdant verslo sandorį, pvz., susijungimą ar bankrotą, laikytis visų taikomų teisinių įsipareigojimų (įskaitant atsakyti į teismo šaukimus, kratos orderius ir panašius prašymus), vykdyti visas taikomas paslaugų teikimo sąlygas ir apsaugoti ar ginti Paslaugas. , mūsų teises ir mūsų vartotojų ar kitų teises.

Per pastaruosius 12 mėnesių atskleidėme šių kategorijų asmeninę informaciją ir neskelbtiną asmeninę informaciją (pažymėtą *) apie vartotojus aukščiau nurodytais tikslais „Kaip mes renkame ir naudojame jūsų asmeninę informaciją“ ir „Kaip atskleidžiame asmeninę informaciją“ ":

Kategorija:

– Identifikatoriai, tokie kaip pagrindinė kontaktinė informacija ir tam tikra užsakymo bei sąskaitos informacija
- Komercinė informacija, pvz., užsakymų informacija, apsipirkimo informacija ir klientų aptarnavimo informacija
- Internetas ar kita panaši tinklo veikla, pvz., naudojimo duomenys

Gavėjų kategorijos:

– Pardavėjai ir trečiosios šalys, teikiančios paslaugas mūsų vardu (pvz., interneto paslaugų teikėjai, mokėjimų tvarkytojai, įvykdymo partneriai, klientų aptarnavimo partneriai ir duomenų analizės teikėjai)
- Verslo ir rinkodaros partneriai
- Filialai

Mes nenaudojame ir neatskleidžiame jautrios asmeninės informacijos, kad padarytume išvadas apie jūsų savybes.

Per pastaruosius 12 mėnesių „pardavėme“ ir „dalinome“ (kaip šios sąvokos apibrėžtos taikomuose įstatymuose) asmeninę informaciją, siekdami užsiimti reklamos ir rinkodaros veikla, kaip nurodyta toliau.


Asmeninės informacijos kategorija

– Identifikatoriai, tokie kaip pagrindinė kontaktinė informacija ir tam tikra užsakymo bei sąskaitos informacija
– Komercinė informacija, pvz., įsigytų produktų ar paslaugų įrašai ir pirkimo informacija
- Internetas ar kita panaši tinklo veikla, pvz., naudojimo duomenys

Gavėjų kategorijos

- Verslo ir rinkodaros partneriai

Vartotojo sugeneruotas turinys

Paslaugos gali leisti skelbti produktų apžvalgas ir kitą vartotojų sukurtą turinį. Jei nuspręsite pateikti naudotojo sukurtą turinį į bet kurią viešąją Paslaugų sritį, šis turinys bus viešas ir prieinamas visiems.

Mes nekontroliuojame, kas turės prieigą prie informacijos, kurią pasirinksite padaryti prieinamą kitiems, ir negalime užtikrinti, kad šalys, turinčios prieigą prie tokios informacijos, gerbs jūsų privatumą arba saugos ją. Mes nesame atsakingi už bet kokios informacijos, kurią padarote viešai prieinamą, privatumą ar saugumą arba už bet kokios informacijos, kurią atskleidžiate ar gaunate iš trečiųjų šalių, tikslumą, naudojimą ar netinkamą naudojimą.

Trečiųjų šalių svetainės ir nuorodos

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į svetaines ar kitas internetines platformas, kurias valdo trečiosios šalys. Jei sekate nuorodas į svetaines, kurių nesame susiję ar nekontroliuojame, turėtumėte peržiūrėti jų privatumo ir saugos politiką bei kitas sąlygas. Mes negarantuojame ir nesame atsakingi už tokių svetainių privatumą ar saugumą, įskaitant šiose svetainėse rastos informacijos tikslumą, išsamumą ar patikimumą. Informacija, kurią pateikiate viešose ar pusiau viešose vietose, įskaitant informaciją, kuria dalinatės trečiųjų šalių socialinių tinklų platformose, taip pat gali būti matoma kitiems Paslaugų naudotojams ir (arba) tų trečiųjų šalių platformų naudotojams be apribojimų, susijusių su mūsų naudojimu. arba trečiosios šalies. Tai, kad įtraukiame tokias nuorodas, savaime nereiškia, kad pritariame turiniui tokiose platformose arba jų savininkams ar operatoriams, išskyrus atvejus, kai atskleista Paslaugose.

Vaikų duomenys

Paslaugos nėra skirtos naudoti vaikams ir mes sąmoningai nerenkame jokios asmeninės informacijos apie vaikus. Jei esate vaiko, pateikusio mums savo asmeninę informaciją, tėvas arba globėjas, galite susisiekti su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis ir paprašyti, kad jie būtų ištrinti.

Nuo šios privatumo politikos įsigaliojimo datos mes neturime faktinių žinių, kad „dalinamės“ ar „parduodame“ (kaip šios sąlygos apibrėžtos galiojančiuose įstatymuose) jaunesnių nei 16 metų asmenų asmeninę informaciją.

Jūsų informacijos saugumas ir saugojimas

Atminkite, kad jokios saugumo priemonės nėra tobulos ar nepraeinamos, ir mes negalime garantuoti „tobulo saugumo“. Be to, bet kokia informacija, kurią mums siunčiate, gali būti nesaugi gabenant. Rekomenduojame nenaudoti nesaugių kanalų, kad pateiktumėte mums jautrią ar konfidencialią informaciją.

Tai, kiek laiko saugosime jūsų asmeninę informaciją, priklauso nuo įvairių veiksnių, pvz., ar informacijos mums reikia norint išlaikyti jūsų paskyrą, teikti Paslaugas, laikytis teisinių įsipareigojimų, spręsti ginčus ar vykdyti kitas taikomas sutartis ir politiką.

Jūsų teisės ir pasirinkimai

Priklausomai nuo to, kur gyvenate, galite turėti kai kurias arba visas toliau išvardytas teises, susijusias su jūsų asmenine informacija. Tačiau šios teisės nėra absoliučios, gali būti taikomos tik tam tikromis aplinkybėmis ir tam tikrais atvejais galime atmesti jūsų prašymą, kaip leidžia įstatymai.

- Teisė susipažinti / žinoti. Galite turėti teisę prašyti prieigos prie asmeninės informacijos, kurią turime apie jus, įskaitant informaciją, susijusią su jūsų informacijos naudojimo ir bendrinimo būdais.
- Teisė ištrinti. Jūs galite turėti teisę prašyti, kad ištrintume jūsų turimą asmeninę informaciją.
- Teisė ištaisyti. Jūs galite turėti teisę reikalauti, kad ištaisytume netikslią asmeninę informaciją, kurią mes saugome apie jus.
- Perkeliamumo teisė. Tam tikromis aplinkybėmis ir su tam tikromis išimtimis galite turėti teisę gauti mūsų turimos asmeninės informacijos apie jus kopiją ir reikalauti, kad ją perduotume trečiajai šaliai.

– Teisė atsisakyti pardavimo, bendrinimo arba tikslinės reklamos. Jūs galite turėti teisę nurodyti mums „neparduoti“ ar „nedalytis“ jūsų asmeninės informacijos arba atsisakyti jūsų asmeninės informacijos tvarkymo tikslais, kurie laikomi „tikslinės reklamos“ tikslais, kaip apibrėžta taikomuose privatumo įstatymuose. Atkreipkite dėmesį, kad jei lankotės mūsų svetainėje su įjungtu Visuotinės privatumo kontrolės atsisakymo pirmenybės signalu, priklausomai nuo to, kur esate, tai automatiškai traktuosime kaip prašymą atsisakyti „parduoti“ arba „dalytis“ informacija įrenginį ir naršyklę, kurią naudojate apsilankydami svetainėje.

- Teisė apriboti ir (arba) atsisakyti neskelbtinos asmeninės informacijos naudojimo ir atskleidimo. Galite turėti teisę nurodyti mums apriboti jautrios asmeninės informacijos naudojimą ir (arba) atskleidimą tik tuo, kas būtina Paslaugoms atlikti arba prekėms, kurių pagrįstai tikisi vidutinis asmuo, tiekti.
- Tvarkymo apribojimas: galite turėti teisę prašyti mūsų sustabdyti arba apriboti asmens duomenų tvarkymą.
- Sutikimo atšaukimas: kai pasitikime sutikimu tvarkyti jūsų asmeninę informaciją, galite turėti teisę atšaukti šį sutikimą.
– Apeliacija: galite turėti teisę apskųsti mūsų sprendimą, jei atsisakysime apdoroti jūsų užklausą. Tai galite padaryti tiesiogiai atsakydami į mūsų atsisakymą.
– Bendravimo nuostatų tvarkymas: galime atsiųsti jums reklaminius el. laiškus, o jūs galite bet kada jų atsisakyti naudodami prenumeratos atsisakymo parinktį, rodomą el. laiškuose. Jei atsisakysite, vis tiek galime atsiųsti jums nereklaminius el. laiškus, pvz., apie jūsų paskyrą arba jūsų atliktus užsakymus.

Galite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, kai tai nurodyta mūsų svetainėje arba susisiekę su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis.

Mes nediskriminuosime jūsų už naudojimąsi bet kuria iš šių teisių. Prieš pateikdami esminį atsakymą į užklausą, mums gali tekti iš jūsų rinkti informaciją, kad patvirtintume jūsų tapatybę, pvz., el. pašto adresą arba paskyros informaciją. Pagal galiojančius įstatymus galite paskirti įgaliotąjį atstovą, kuris jūsų vardu pateiktų užklausas dėl jūsų teisių įgyvendinimo. Prieš priimdami tokį agento prašymą, pareikalausime, kad agentas pateiktų įrodymą, kad įgaliojote juos veikti jūsų vardu, ir mums gali prireikti, kad patvirtintumėte savo tapatybę tiesiogiai su mumis. Mes atsakysime į jūsų užklausą laiku, kaip reikalaujama pagal galiojančius įstatymus.

Naudojame „Shopify“ skelbimų paslaugas, pvz., „Shopify Audiences“, kad padėtume suasmeninti reklamą, kurią matote trečiųjų šalių svetainėse. Norėdami apriboti „Shopify“ prekybininkams, kurie naudojasi šiomis skelbimų paslaugomis, naudoti jūsų asmeninę informaciją tokioms paslaugoms, apsilankykite https://privacy.shopify.com/en.


Skundai

Jei turite nusiskundimų dėl to, kaip apdorojame jūsų asmeninę informaciją, susisiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktiniais duomenimis. Jei nesate patenkinti mūsų atsakymu į jūsų skundą, priklausomai nuo to, kur gyvenate, galite turėti teisę apskųsti mūsų sprendimą susisiekę su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis arba pateikti skundą vietinei duomenų apsaugos institucijai.

Tarptautiniai vartotojai

Atminkite, kad galime perkelti, saugoti ir apdoroti jūsų asmeninę informaciją už šalies, kurioje gyvenate, ribų, įskaitant JAV. Jūsų asmeninę informaciją taip pat tvarko darbuotojai ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjai bei partneriai šiose šalyse.
Jei perduosime jūsų asmeninę informaciją iš Europos, remsimės pripažintais perdavimo mechanizmais, tokiais kaip Europos Komisijos standartinės sutarčių sąlygos arba atitinkamos atitinkamos JK kompetentingos institucijos sudarytos lygiavertės sutartys, nebent duomenys būtų perduodami į šalį. buvo nuspręsta užtikrinti tinkamą apsaugos lygį.

Kontaktai

Jei turite klausimų dėl mūsų privatumo praktikos ar šios Privatumo politikos, arba jei norėtumėte pasinaudoti bet kuria iš jums turimų teisių, skambinkite +37069807019 arba rašykite el. paštu info@linensheep.lt.

Taikomų duomenų apsaugos įstatymų tikslais mes esame jūsų asmeninės informacijos duomenų valdytojas.