Lininė suknelė

5 vasaros "Must-Have": Ką verta įsigyti šiam sezonui

Skaičiuojame paskutines minutes iki taip ilgai lauktos vasaros pradžios ir peržiūrėjau savo vasarinę spintą. Nors tolimųjų kelionių nenusimato, bet vasara Lietuvoje žada būti ne ką vėsesnė nei šiltuose kraštuose, tad laikas peržiūrėti savo garderobą. Mes paruošėme trumpą must-have (būtina turėti) sąrašiuką, kuriame išrinkome pagrindinius drabužius be kurių neįsivaizduojame savo vasarinės spintos:

Ilga lininė suknelė

Visiškai neįpareigojanti, laisva, besiplaikstanti vėjyje. Suknelė apie kurią nereikia daug galvoti, puikiai tiks laisvalaikiui, tiek prie jūros ar ežero. Jau matau vaizdą, kaip keliaujate pajūriu, vėjas plaiksto suknelę, smėlis kutena pėdas, o saulė lengvai kaitina veidą. Tokią suknelę galima derinti tiek prie sportinių batelių ar basučių. Drąsiai galite rinktis ir ryškias spalvas, nes o kodėl ne? Vasara ir yra skirta ryškioms spalvoms.

Plačios kelnės

Karštą dieną retas nori dėtis aptemptus džinsus, tad plačios lininės kelnės tampa puikiu išsigelbėjimu! Rekomenduojame prie kelnių derinti aptemptą arba trumpą palaidinę, taip išryškinsite liemenį, jeigu norite atrodyti oficialiai derinkite prie lininių marškinių. Kalbant apie avalynę, puikiai tiks platformos arba sportiniai bateliai.

Elegantiška suknelė

Kai tenka karštas dienas praleisti ofise, geriausias sprendimas – linas, tačiau ne visi lininiai modeliai tinka dėvėti ofise, mes siūlome savo spintoje turėti elegantišką suknelę – tiesaus silueto arba įliemenuotą. Šio tipo suknelės puikiai tiks tiek ir prie žemapadžių, tiek ir prie aukštakulnių. Na ir nepamirškime, kad vasara yra švenčių sezonas – krikštynos, vestuvės, gimtadieniai, vakarėliai ir t.t. Tad elegantiškos suknelės turėjimas pravers ne tik ofise, bet ir šventėse, todėl rinkis šviesias ir ryškias spalvas.

Lininiai marškiniai

Visiška klasika – lininiai marškiniai vasarai! Kodėl būtent lininiai? Vien dėl to jog linas yra pralaidūs orui, leidžia odai kvėpuoti ir reguliuoja kūno temperatūrą, tad net ir karščiausią dieną jausitės komfortabiliai ir atrodysite nepakartojamai. Lengvas marškinių pasiglamžymas, ypač vasara, suteikia šarmo ir originalumo. Na o juos galite derinti prie ko tik norite, džinsai, kelnės, sijonas ir t.t. Jeigu marškinių nemėgstate visada galite rinktis elegantišką lino palaidinę, kuri taip pat papuoš jūsų garderobą ir bus puiki atgaiva karštą dieną.

Vilnos kardiganas

Po ilgos dienos po saule, vakariniams pasivaikščiojimams rinkitės lengva užmestuką iš natūralios vilnos, kuris apgaubs šiluma ir neleis sušalti net tomis vėsiomis vasaros dienomis. Puikiai tiks tiek ir prie lininių marškinių ir plačių kelnių! Na ir dar nepaminėjom, jog kardiganas galės kartu persikraustyti ir į šaltojo sezono spintą ir ten neleis sušalti. Kadangi vilna yra natūrali medžiaga, ji prisitaiko prie temperatūros ir gali tikti tiek vasarai tiek žiemai. Du zuikiai vienu šūviu, argi ne? 🙂

Ekstra patarimas

Savo vasaros spintos drabužius derinkite tarpusavyje, prieš perkant naują drabužį, pabandykite pasidėlioti bent 5 derinukus su tuo pačiu drabužiu, nepamirškite suderinti ir spalvų paletės. Taip bus lengviau kiekvieną rytą išsirinkti ką rengtis ir neturėsite galvos skausmo “neturiu ką apsirengti”, kai visi drabužiai dera tarpusavyje.

Taip atrodo tobula vasaros spinta tinkanti pasiutusiam Lietuviškam vasaros orui. Renkantis natūralias medžiagas, kaip liną ir vilną, turėsite ilgalaikį drabužį, kurį nešiosite ne vieną sezoną, tad siūlome nesivaikyti tendencijų ir nesirinkti tik šiais metais madingų spalvų, rinkitės tas spalvas ir tonus, kurie dera prie jūsų ir jus džiugina. Juk drabužiai atskleidžia mūsų asmenybę, vertybes ir dažnu atveju daro įtaką ir mūsų nuotaikai, tad būkime tvarūs, kokybiški ir natūralūs. Gražios vasaros mielosios ir pirkite atsakingai!